Szolgaltatasok.com Új szolgáltatás hozzáadása Kapcsolat
Szolgáltatás keresése:
Népszerű városok
Budapest  Debrecen  Pécs  Győr  Miskolc  Székesfehérvár  Szeged  Siófok  Kecskemét  Nyíregyháza  Szombathely  Budaörs  Tatabánya  Érd  Eger  Veszprém  Dunaújváros  Zalaegerszeg  Kaposvár  Békéscsaba 
1188 Budapest Nemes U. 2

Speed Bike Kft -Kerékpárkell Pestimrei Kerékpár Szerviz térkép

Speed Bike Kft -Kerékpárkell Pestimrei Kerékpár Szerviz


Telefon: 06-20-284-37-33

  

Weboldal (kerekparkell.hu)




PESTIMREI KERÉKPÁR SZERVIZ Kerékpár szerviz, használt kerékpár beszámítás, használt kerékpárok értékesítése. Alkatrészek, kiegészítők forgalmazása. Web: http://www.kerekparkell.hu Nyitva tartás: H-P: 10.00 - 18.00 SZ: 10.00 - 14.00 Tel.: 06-20-284-37-33 Email: [email protected]


Szolgáltatás kategóriái

kerékpár  kerékpár javítás  bicikli  roller  pestimrei kerékpárbolt  kerékpár szerviz  használt kerékpár  sárvédő  bicikli szerszám  városi bicikli  bmx bicikli  épített bicikli  női kerékpár  kormánytáska  kerékpár alkatrész  bicikli pumpa  országúti kerékpár  folding  trakking  verseny bicikli  bicikli nyereg  city kerékpár  kerékpáros utánfutó  csomagtartó kerékpárra  gyerek bicikli  tréning kerékpár  kerékpár pumpa  gyerek bukósisak  cross kerékpár  city bicikli  gyerek kerékpár  speed bike kerékpár  dirt bukósisak  

Hasonló szolgáltatások

Folyamatosan változó használt kerékpárok, nagy választékban!

Aktuális készlettel kapcsolatban mindenképpen érdeklődjön, mielőtt megvásárolná bármelyik kerékpárt!

Hírek

Kerékpár kiegészítők, KÖTELEZŐ és ajánlott.

A Magyarországon forgalomba hozott kerékpárok jelentős része alapállapotban nem felel meg a közúti közlekedés feltételeinek!
h3> Kell-e rendszám a kerékpárszállítóra?

Mit tegyünk, ha az autó hátulján szállított kerékpároktól nem látszik a rendszám?
Utána jártunk a megoldásnak.

Aktuális készlettel kapcsolatban mindenképpen érdeklődjön, mielőtt megvásárolná bármelyik kerékpárt!

PORT.hu Bringaexpo március 1-től, 60 kiállítóval 6500 négyzetméteren! 2012-02-28 11:34 Új kiállítók, új márkák, kipróbálható elektromos és különleges kerékpárok! Az itthon elérhető teljes bringás paletta megtekinthető az ötödik, jubileumi PORT.hu kerékpáros kiállításon. 6500 négyzetméteren, mintegy 60 kiállító várja az érdeklődőket, március 1-4. között 10’00-18’00 óráig a Hungexpo B pavilonjában.
A sok színes és érdekes bringán és kiegészítőn túl a hazai kerékpáros rendezvények és turisztikai régiók is megjelennek ajánlataikkal. A kiállítók és a kiállított márkák listája, valamint a részletes standbeosztás megtekinthető a rendezvény honlapján a www.bringa.hu/expo oldalon.
A látogatók részére ingyenes és őrzött ruhatár üzemel a B pavilonban, illetve a 200 „férőhelyes” MOL Bringapont kerékpártároló várja a drótszamárral érkezőket a Hungexpo I-es főkapuja mellett. 
A látogatók részére egy nagyméretű tesztpálya is üzemel a B pavilonban, melyen elektromos rásegítésű és egyéb különleges (fekvő, összecsukható) kerékpárokat lehet kipróbálni, a Velencei-tó makettja körül tekerve. Aki szeretné megmutatni erejét, a színpadon felállított Sprint&Roll versenyben mérheti össze tudását, ahol a cél, adott táv legrövidebb időn belüli teljesítése lesz a fixen felállított görgőkön. A jubileumi, ötödik PORT.hu Bringaexpo programját további kerékpáros nyereményjátékok és túrabeszámolók is színesítik.
A hétvégi napokon a belépőjegy mellé idén is megkapják a vendégek a PORT.hu Bringaexpo különszámot, a 64 oldalas kiadvány a kerékpáros világ színes hírein túl, hazai bringás túraajánlatokat, hasznos tanácsokat, tippeket és technikai érdekességeket is tartalmaz. 
A nyitónap az előzetesen regisztráló iskolai osztályok ingyenesen tekinthetik meg a kiállítást. Számukra bővebb információ a www.bringa.hu/iskolak oldalon érhető el.
Érdemes az interneten, elővételben megvenni a jegyet, ezzel kedvezményes áron juthatsz a belépőhöz, mely a PORT.hu Bringaexpoval azonos időben lévő kiállításokra (Utazás, Boat-Show, Karaván) is érvényes. Előzetes jegyvásárlás itt: www.bringa.hu/expojegy
Nyitvatartás:
Időpont: 2012. március 1-4. (csütörtöktől vasárnapig)

Nyitva tartás:
csütörtök: 10.00-18.00
péntektől vasárnapig: 10.00-18.00
Belépőjegy árak:
Napijegy:
- helyszínen: 2000 Ft
-
online elővételben: 1600 Ft 


Kedvezményes jegy: 1400 Ft

A felnőtt kíséretében érkező 14 éven aluli gyermek, a nyugdíjas, a diákigazolvánnyal rendelkező fiatal, valamint a mozgáskorlátozottak és fogyatékkal élők részére a megfelelő igazolvány felmutatásával, továbbá Hungary Carddal.


Családi jegy: 4000 Ft

Két felnőtt és három 14 éven aluli gyermek belépésére jogosít.
Csoportos diákjegy: 1000 Ft/fő (csak péntektől vasárnapig!)
 A min. 15 fős diákcsoportok érkezése esetén vehető igénybe diákigazolvány felmutatásával, ez esetben 2 fő kísérőtanár részére díjmentes a belépés.

 6 éven aluliak számára ingyenes!

 A belépőjegyekkel valamennyi egyidejű rendezvény megtekinthető. 

Budapest X. kerületének lakói valamennyi belépőjegy típus esetén 25% kedvezményben részesülnek helyszíni jegyvásárlás esetén. A jegyvásárláskor a lakcímet személyi igazolvány vagy lakcímkártya bemutatásával kérjük igazolni.


Belépőjegy üdülési csekk ellenében is váltható az I-es és III-as Fogadócsarnokban!
A Volánbusz Zrt. belföldi járatain és a MÁV-Start Zrt. vonatain 50%-os menettérti kedvezménnyel utazhatnak a vásárra látogatók. Péntektől vasárnapig bizonyos vonatok Kőbánya felső állomáson is megállnak.
Mire figyeljünk oda használt bicikli, kerékpár vásárlásánál? 2011-08-02 05:51
Ha használt kerékpárt veszünk, akkor a vásárlás egyik legfontosabb szempontja, hogy minél olcsóbban juthassunk hozzá a biciklihez. Legyen szó egy egyszerűbb városi bicikliről vagy akár egy újonnan többszázezer forintba kerülő kétkerekűről. Célszerű ugyanakkor, ha a vásárlásakor minél több ismerettel rendelkezünk majdani kerékpárunkat illetően. Ha ugyanis rossz állapotban levő biciklit választunk, akkor a különböző alkatrészek cseréje miatt akár az eredeti vételár többszörösét is elkölthetjük. A kezdetben jó vásárnak tűnő darabra így végül csúnyán ráfizethetünk.

Csak tiszta forrásból !
Honnan vegyünk használt biciklit? Nyilvánvaló, hogy az aluljárókban, illetve a piacokon árult darabok – rendkívüli olcsóságuk miatt – sokakat csábíthatnak, ám használt kerékpárt mindenképpen szaküzletben érdemes vennünk. Nem csak azért, mert így biztosak lehetünk abban, hogy nem lopott árut akarnak számunkra eladni, hanem azért is, mert a szaküzletben a használathoz szükséges szakmai segítséget is megadják számunkra.

Gondoljuk végig, hogy mire szeretnénk használni biciklinket. Ha például a hegyekben szeretnénk közlekedni a kétkerekűvel, akkor ne vegyük meg az olcsóbbnak tűnő városi biciklit. Vegyük számításba, hogy milyen lehetőségünk lesz a bicikli tárolására, szállítására. A földszintes házakba így válasszunk könnyebb, alumíniumból készült kerékpárt, míg a súlyosabb darabokat tartogassuk azokba a lakásokba, ahol lifttel is megoldható a bicikli szállítása.

Váztól a láncig
Egy használt biciklin szinte valamennyi alkatrész cserélhető. Célszerű ugyanakkor tisztában lennünk azzal, hogy mely alkatrészeket kell azonnal, vagy röviddel a kétkerekű megvásárlása után cserélnünk. Ezzel ugyanis meg tudjuk tervezni a bicikli várható költségeit, így nagyobb eséllyel vehetünk olyan kétkerekűt, amely ár és érték szempontjából is megfelelő számunkra.
Leendő tulajdonunk tüzetes átvizsgálását tehát kezdjük annak egyik legfontosabb, egyben legdrágább alkatrészével: a kerékpár vázával. Ha horpadt a bicikli váza, akkor ez mindenképpen cserére fog szorulni, de az összekaristolt váznál is gyanakodhatunk arra, hogy ezek csupán a bicikliváz repedését leleplezik.
Vizsgáljuk meg a bicikli gumikat is. Minél többet látunk az abroncs mintázatából, annál jobb állapotúak a gumik. Ha pedig a barázdált futófelületen még a „szőrök” is megtalálhatóak, akkor egészen biztos, hogy nem kell cserélnünk a kerékpár ezen alkatrészét. Legtöbbször azonban inkább kopott, tükörsima felületű gumikkal találkozhatunk. Ezek rendszerint régebbi biciklire, illetve arra utalhatnak, hogy korábbi tulajdonosa nem tartotta megfelelően karban a kétkerekűt.
A karbantartás szempontjából másik árulkodó jel a kerékpár lánc lehet. Amennyiben ezt ki kell cserélnünk, akkor célszerű a hátsó fogaskeréksorból is újat vásárolnunk. Ellenkező esetben ugyanis menet közben a lánc akadozni, ugrálni fog, a nem illeszkedő alkatrész pedig akár a fogaskeréksort is tönkreteheti. Ezután vizsgáljuk meg az üléseket, valamint a pedált is.

Meglátni, és kipróbálni…
Véssük jól eszünkbe: nincsen (használt) bicikli vásárlás próbakör nélkül. A fékek például a kerékpár biztonságos közlekedése szempontjából elsődleges fontosságúak. Bár a fékpofák állapota ránézésre is megállapítható, de a fék működése nyilván csak a bicikli kipróbálásával lehetséges. Ha nem tudunk gyorsan és simán megállni a biciklivel, akkor érdemes átgondolnunk az adott darab megvásárlását. Figyeljük meg a kerekeket burkoló felni állapotát is. Lehet, hogy első pillantásra nem látunk rajtuk külsérelmi nyomokat, ám amennyiben a bicikli nem egyenesen megy, hanem a kerekek úgynevezett nyolcasokat csinálnak a próbakör során, akkor nagy valószínűséggel mégis megütötték a felnit.

Végezetül: összegezzük tapasztalatainkat. Milyen érzés volt a biciklin ülni, melyek azok az alkatrészek, amelyeket ki kell cserélnünk benne. Ezeket felírhatjuk egy jegyzetfüzetbe és amennyiben az üzletben kerékpár alkatrészeket is árusítanak, akkor – az eladó segítségével – egy hozzávetőleges árat is meg tudunk állapítani, így pontosan tudhatjuk, hogy a kétkerekű vásárlása, valamint felújítása mennyibe fog kerülni számunkra. Ezekkel az ismeretekkel felvértezve bizonnyal nem érhetnek minket kellemetlen meglepetések a használt kerékpár vásárlása során.
KERÉKPÁRKELL

Népszerű szolgáltatások
Építőipar  orvos  vendéglátás  Szolgáltatás  étterem  fogászat  fogorvos  Kereskedelem  fogorvosi rendelő  Hotel / Panzió / Szállás  Egyéb  Étterem / Pub / Söröző  háziorvos  gyártás  Oktatás  fodrászat  Ipar  szerviz  hajápolás  kozmetika